VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Тема 3 Програми для створення тестів

eac74ad73ec41edf501b052459c56ad4    Наявні понад сотні інструментально-педагогічних засобів для створення комп’ютерних тестів, найбільш відомими з них є: TEST-W, TEST-W2, TestYourSelf, UTC_v.1.52, TestSystem_v2, TestForLena, Test_Orion, MyTest, MiniTestSL, Mentor_14x, MAMI_Testing, Iqtest, Check_of_knowledge_v1, Assistent_v2, OPEN TEST, MIFTests та ін. Кожна з цих програм призначена для перевірки знань тестуванням на комп'ютері, але кожна з них має свої особливості в порівнянні з іншими.

   Найбільш поширеним та перспективним для використання в навчальному процесі є програми-оболонки, що дозволяють створювати тестові завдання та методичний супровід до них, формувати набори запитань і використовувати їх при проведенні контролю знань. Цей клас програм передбачає використання комп'ютера як в процесі підготовки до проведення контролю, так і при його проведенні, а також обробки результатів (Test-W, Test-W2,ЕasyQuizzy,MyTest,MyTestХ).

   Найбільш пристосованою до сучасних вимог, формату зовнішнього незалежного оцінювання, тестування в школі (на думку багатьох вчителів, з якою я погоджуютсь), є програма MyTest та MyTestХ. За допомогою цієї програми розробляю й створюю різні тести і використовую їх на своїх уроках. MyTestХ – це система програм (програма тестування учнів, редактор тестів та журнал результатів) для створення та проведення комп’ютерного тестування, збору та аналізу результатів, виставлення оцінок за вказаною в тесті шкалою (вказувати шкалу може сам вчитель).

    Програма MyTest X працює з дев’ятьма типами завдань: одиничний вибір, множинний вибір, встановлення порядку , встановлення відповідності , вказівка істинності чи хибності тверджень , ручне введення числа , ручне введення тексту, вибір місця на зображенні , перестановка букв. У тесті можна використовувати будь-яку кількість будь-яких типів завдань. У завданнях з вибором відповіді (одиночний, множинний вибір, вказівка порядку, вказівка істинності) можна використовувати до 10 (включно) варіантів відповіді. Програма складається з трьох модулів:

  • Модуль тестування (MyTestStudent);
  • Редактор тестів (MyTestEditor);
  • Журнал тестування (MyTestServer).

eac74ad73ec41edf501b052459c56ad4

Прокоментувати:

вгору