VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

Тема 4 Програма MyTest X

eac74ad73ec41edf501b052459c56ad4

     MyTest це система програм - програма тестування учнів, редактор тестів і журнал результатів - для створення та проведення комп'ютерного тестування, збору і аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою. Програма MyTest працює з 9 типами завдань:

  • одиночний вибір;
  • множинний вибір;
  • встановлення порядку проходження;
  • відповідь так/ні;
  • встановлення відповідності;
  • ручне введення числа;
  • ручне введення тексту;
  • вибір місця на зображенні;
  • перестановка літер.

     Для кожного завдання в тесті можна індивідуально задати складність (кількість балів за правильну відповідь) від 1 до 100, максимальний час обмірковування завдання та інші параметри. Оцінка учня обчислюється за балами. Рівень оцінки у відсотках (для того щоб не міняти при видаленні/додаванні завдань) задається в редакторі. Рівень оцінки - від двобальної (залік/незалік) до 100-ної. Для оцінки можна вказати назву - тоді виводиться не цифра, а назва (корисно для залік/незалік). Використання великої кількості типів завдань і індивідуальні налаштування для кожного завдання дозволяють створювати тести для ефективної перевірки різноманітних знань учнів. Текст запитань і варіантів відповідей підтримує форматування. Ви можете змінювати шрифт, його розміри, колір, накреслення, використовувати надрядкові та підрядкові індекси, міняти вирівнювання та створювати списки. Для цього в редакторі тестів є вбудований редактор тексту схожий на WordPad. Так само ви можете редагувати і форматувати текст у своєму улюбленому текстовому редакторі (наприклад, Word) і вставляти в програму.

    Параметри тестування, завдання, зображення до завдань - все зберігається в одному файлі тесту. Ніяких баз даних, ніяких зайвих файлів - один тест - один файл. Файл з тестом зашифрований і стиснутий. За допомогою програм MyTest можна організувати як локальне так і мережеве тестування. Програма MyTest розповсюджується безкоштовно (Freeware). Сайт програми: http://mytest.klyaksa.net/

Програма MyTest складається з декількох модулів .

    MyTestEditor Редактор тестів Дозволяє створювати і редагувати завдання, які складаються з питання та варіантів відповідей, правильного варіанту і необхідних ілюстрацій.

    MyTestStudent.exe  Модуль тестування в якому учні проходять тестування. Програма проста у використанні і має зручний інтерфейс. Але, не дивлячись на її простоту, дозволяє ефективно організувати тестування, збереження і відправку результатів вчителю.

    MyTestServer.exe Журнал (сервер) - модуль програми MyTest, що дозволяє централізовано приймати і обробляти результати тестування, роздавати тести за допомогою комп'ютерної мережі. Для відправки та отримання результатів, відправки файлів з ​​тестами використовується протокол Інтернету TCP / IP.

eac74ad73ec41edf501b052459c56ad4

Прокоментувати:

вгору