VT Farm - шаблон joomla Форекс
З м і с т

"Оперативна пам’ять " - "Хмарні обчислення"

Оперативна пам’ять – пристрій, призначений для збереження поточної інформації в комп’ютері.

Операційна система – базовий комплекс програмного забезпечення, що виконує управління апаратним забезпеченням комп’ютера або віртуальної машини та забезпечує керування обчислювальним процесом і взаємодію з користувачем.

Програмне забезпечення – сукупність програм системи оброблення інформації та програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Проксі-сервер (від англ. proxy – представник, уповноважений) – служба в комп’ютерних мережах, що дає клієнтам змогу виконувати непрямі запити до інших мережевих служб, наприклад, доступ до інтернету.

Роутер (від англ. router – маршрутизатор) – електронний пристрій, що поєднує дві або більше мереж і на підставі інформації про їх топологію (фізичне розташування комп’ютерів, кабелів, інших компонентів мережі) пересилає повідомлення мережевого рівня між різними сегментами мережі.

Сервер (від англ. server – пристрій обслуговування) – це потужний комп’ютер, що забезпечує роботу локальної чи глобальної мережі.

Точка доступу (від англ. wirelessaccesspoint – бездротова точка доступу) – центральний пристрій бездротової мережі, що використовують для організації з’єднання між бездротовими клієнтами, а також для з’єднання дротового й бездротового сегментів, виконуючи функції моста між ними.

Файловий сервер – сервер для підтримки спільних папок і зберігання файлів, призначених для використання в мережі.

Хмарні обчислення – це модель забезпечення зручного доступу через мережу до спільного джерела обчислювальних ресурсів, які користувач має змогу налаштовувати для своїх потреб. Тобто з будьякої точки світу, з будьякого комп’ютера можна під’єднатися до віддаленого сервера, який підтримує технології хмарних обчислень, запустити потрібну програму і працювати в ній так, ніби вона встановлена на вашому комп’ютері. Файли користувача зберігаються на тому ж таки сервері.

Прокоментувати:

вгору